hm, musíme osloviť Blahu, nech nam poradí, ukaže, doporučí.
hm, musíme osloviť Blahu, nech nam poradí, ukaže, doporučí.
Myslíš, že niekde okolo Moskvy je možné kúpiť niečo podobné ??
Vraj ešte nie, dokúpil ďalšie pozemky a Slovensko zatiaľ nenaslo toľko financii na odkúpenie.
Ja ? ani nahodou, len poukazujem co všetko sa da kupiť vo Francúzku za pár eur
Majetky smerákov vo Francúyku
Majetky smerakov vo Francuzku
🇫🇷EXKLUZÍVNE VIDEO Kažimírovej haciendy na Francúzskej riviére🇫🇷
A na čele je baran, začínaš.
Načo máme kupovať americké vrtuľníky, keď čo nevidieť vystúpime z EÚ aj z NATO? Potom budeme zase kupovať ruské, lebo Američania budú nepriatelia, Kalinak ma chripku ? a co na to Blaha ?
A kydat na štát kde žiješ je 2x väčší fašizmus.
Kedy budeš iniciovať referendum o vystúpení z EU ??
A hybaj ho žiť do Ruska, alebo kedy počas návrh na referendum o vystúpení z EU ?
Ten co rozdal tak rozdal staré ruské zaostale šunky, kalí chce americké, moderné, najlepšie.
V referende hlasujú obyvatelia, ostatné je tvoj výmysel.
Na 99 % sú to len bludy a nik tu nevie co je odkiaľ a začo.
Vystúpením z EU a NATO by sme dali jasný postoj , že nechceme byť kolónia západu a v Moskve by to bol jasný signál na pripojenie k Rusku.
Napíš rozdiely, definuj.
Furt sa tomu vyhybas, kedy bude referendum o vystúpení z EÚ,
Bludy si môžeš povymyslat kadejaké, držím palce.
Odporúčame