Ale veď máme aj slovenské obchody, lenže všetci idú nakupovať do tých západných a vieš prečo ?? nevieš že.
Ale veď máme aj slovenské obchody, lenže všetci idú nakupovať do tých západných a vieš prečo ?? nevieš že.
Tak ti treba vziať nohy na plecia a hajde do KĽDR, tam nie sú žiadny džihadisti.
Zrejme aj ty čakáš a nechceš odísť do ruska ? Nemusíš čakať, hehe
A kde si bol keď rusaci vraždili v luhansku a donecku?
Daj link, kde to píšu.
Koho sa pýtaš ? Ja osobne neviem.
Nato by malo vyslať aspoň 10 brigad na obranu Ukrajiny , tak ako vyslalo KĽDR svojich vojakov do Ruska.
Rusko za čias ZSSR rozhodovalo a všetko od ruska utieklo.
Áno, ta co prípadne usa a unii bude po čase južná Kórea a ta co rusku tak severná Kórea.
Amici bojujú na 10 frontoch, podporuje 20 štátov a ešte majú prebytok dolárov.
Kradnú, a aka je zem ? Ihlan, štvorcová ?
Aká je zem , plocha, štvorcová, ihlan ? Daj.
Voliči tejto vlády, maximálne základná škola.
Vidíš a ten tupec nie aby začal ropné polia využívať a ťažiť, ale on ich nechal Američanom, dobrý vtip.
Asad po čase vypadne z okna , taky je v rusku zvyk.
Na rade je KĽDR, čas sa kráti.
Alebo na ruský spôsob, chceli ochrániť ruské hovoriace obyvateľstvo na Ukrajine a tak im zbombardoali - zrovnali domy, dediny, mestá.
Caputova je v USA, je suseda dcéry našej ministerky .
Takto končia ruské kolónie, špekulovať môžeš koľko chceš.
Odporúčame