Otvor si autoservis a budeš aj ty.
Otvor si autoservis a budeš aj ty.
Zato, ze rusov nemajú nikde radí si môžu sami.
A kto tvrdí rusku stopu ?
Nič iné vyrábať nevedia, len zbrane aj to len pre seba a africké štáty.
Čítaj ruskú pravdu, tam neklamu, hehe
A potom s nich bude nová Južná Kórea,.
Oni to vedia obhájiť, ako ? Jednoducho ,,bojujeme proti všetkým štátom NATO,,.
Klidek plochozemci, radšej hľadajte hranu zeme, hehe
Vidíš a pred rokom 89 za éry ZSSR sa o tom deti učili škole. Aj gagarina točili na plátne ?
Suce auto nevedia vyrobiť a nieto takýto vrtuľník.
Väčší chaos ako za Matovica.
La caputova je momentálne suseda v Amerike dcéry našej ministerky Simkovicovej.
Treba sa informovať u Číňanov, tam to začalo.
Táto vláda padá podobne ako rubel.
A kde sú ruské a čínske auta ? Nik ich nechce ?
Kde vedú ? A ktoré a čie sú to pozemky ? Približ.
Skialpinista ? Slapac po zjazdovke.
Netrep, pred rokmi Jasna bola zaostale stredisko, teraz to funguje ako má a v Rakúsku majú svoje stredisko.
Však nech idú, Tatry sú veľké a dolín dosť, lenže to nie sú skialpinisti, to sú šlapaci po zjazdovke.
Odporúčame