Lebo sme mali viac ako 40 rokov komunistov, musíme si to zaslúžiť.
Lebo sme mali viac ako 40 rokov komunistov, musíme si to zaslúžiť.
Kalí to kupuje v súčinnosti s NATO a EÚ, a EÚ sa sa chce brániť pred Ruskom.
A to ešte ide Fico dotiahnuť Číňanov, to budú platy a vycicavanie, hehe
Neoslabil, len daroval staré sroty a nakupuje kvalitu.
Paráda, že kalí ide v šľapajach Naďa.
Ale napriek tomu si na naj prvý nalepeny a len čakáš co napíšu, hehe.
Rusaci majú maximálne slabú protivzdusnu obranu, nech zaútočí NATO tak do par hodín mávajú bielou vlajkou.
A aj napriek tomu si, ste tu nalepení, 24 hodín denne, hehe
Darmo, západné zbrane sú kvalita. Podobne ako každý západný stroj.
Ty si prvý skočil, hehe
Musíš počkať, výroba ďalšej rakety bude za 2 -3 mesiace.
Čítaj ruskú pravdu, tam je to overené.
Sme radi, že počúvaš o čom hovorí.
10 krát lepšie ako Rusko.
Kto by takú cvargu chcel v NATO,.
Bububu, vidieť na fronte aká je to zaostala armáda.
Zase, toto už komunisti splietaju desaťročia.
A možno aj pod nulou, hehe
Rusaci, kedy bude referendum o vystúpení z EU a NATO ??
Ok, veríme ti.
Odporúčame