Ale dolar je stále skoro za 100 rubľov.
Ale dolar je stále skoro za 100 rubľov.
Ok, treba uznať víťazstvo, spokojný ?
Ale mne to vyhovuje, lepšie ako byť kolónia ZSSR, teraz si cestujem kde chcem a atď
Lebo ta by nenutila zvýšiť v EÚ výdavky na zbrojenie, Trump chce .
S tým neurobíš nič, sme kolónia USA, či nie ? Co myslíš.
Nič sa nezmení, aj terajšia vláda ide v šľapajach predchádzajúcej vlády, dokonca sem príde montovna z Činy.
A hlave nech prinúti EÚ zvýšiť výdavky na zbrojenie, pred voľbami to sľuboval.
Ak vyhrá Trump tak aspoň prinúti zvýšiť štáty EÚ zvýši výdavky na zbrojenie.
Amici si volia 47 prezidenta, to je asi svetový rekord ?
Co by dali bežní rusaci zato aby takto mohli slobodné voliť,
Presne ako v rusku, keď volili putka, akurát že už asi 5 krát.
Rusaci silou mocou chcú aby vyhrala Harrisonova.
Keby na tom bolo tak dobre, tak tam uteká kadekto, ale nik tam nebezi, , len aby bublina za pár rokov nesplasla, ako napríklad ZSSR.
Načo dobiehať, stále sú za nami.
Už len si kúpiť čínske elektro auto a presťahovať sa tam, držím palce.
Z Činy boli a vždy budú nebezpečné veci, rýchlosť na úkor kvalite.
Teraz je 1 dolar za 100 rubľov , za ZSSR bol 1 dolar za 15 rubľov, teda za 35 rokov o koľko percent ?
A zatiaľ dolár stúpa.
Odporúčame