A preto k rusom nik nechce aj ZSSR sa im rozpadlo, hehe.
A preto k rusom nik nechce aj ZSSR sa im rozpadlo, hehe.
Ale naši poslanci tam stáli ako praví Európania, super.
Toto za Igora nebolo.
Čierne more more patrí cez polovicu štátom NATO, ak pripočítame Ukrajinu tak Rusi tam majú možno 1/15.
Neboj nič, vedenie EÚ vie co robí, preto je v HDP hneď za USA.
Smeraci v EÚ sa činia, len tak ďalej.
Dobrá kúpa, pozemok má veľkú hodnotu ved je to v jasnej a konštrukcia ma váhu tisíce ton.
Pele si až po zvolení za prezidenta uvedomil vlastnosti Zuzky a preto ide v jej šľapajach.
Bu hahahaha, ale ide Pele a terajšia vláda ruka v ruke s NATO, EÚ a USA, paráda.
Plochozemci, treba vám vyrobiť nový glóbus, obdĺžnikový, kockaty, kosostvorcovy, aký navrhujete ?
Pele na na stretnutí NATO podporil finančnú pomoc Ukrajine, ta naša vláda je bomba.
Armaty ? Majú ich 4 a jeden museli odtiahnuť, hehe
Rusko pôjde dole vodou, ropa a plyn bude za facku.
Spomínaní idú ruka v ruke s NATO, EÚ a USA, dobrí chlapci.
Pele a súčasná vláda ide ruka v ruke s NATO , USA a Úniou, keď bude stretnutie Smeru tak už budete mávať vlajkami USA, hehe
Ruska, alebo komunistická propaganda bola založená vždy na klamstvach, takže nič nové
Aj ZSSR malo kolónie, 14 štátov co opustili ZSSR a štáty varšavskej zmluvy, ale každý odtiaľ vzduchol, hehe
Keď už tak tak vladol Rusku, ktoré okupovali všetky okolité štáty a potom sa ZSSR rozpadlo, hehe
Odporúčame