Však hej, pamätám si ako im pred voľbami miestni mávali ruskými vlajkami.
Však hej, pamätám si ako im pred voľbami miestni mávali ruskými vlajkami.
Hehe, to sú tupaci.
Myslíš F16 ? ved to objednala terajšia vláda
Dnes v blave vystupuje západná skupina , 100 000 divákov sa už teší.
Rusak, cely deň nalepeny na západnom internete citajuc pravdu, hehe
Hehe, ešte daj niečo, zajtra priletia F16, bude ich vítať celá vláda.
NATO za to nemôže ze každý chce byť ich členom, hehe
Rusaci , zajtra priletia americké F16.
Vyhrazkami len dokazujú svoju rusku glupost.
Di le tanti, zajtra bude vláda vítať americké F16, treba ti nachystať americkú vlajku, hehe
Rusaci, zajtra priletia americké stroje F16, treba ich vítať, bude tam celá terajšia vláda.
Už ti ostalo len hehe, hehe.
To sa dalo čakať, je super ze terajšia vláda ide ruka v ruke s NATO, EÚ a USA, takže užívaj si tejto vlády.
Americkú, teraz je táto v móde na Slovensku, v pondelok to pochopíš, hehe
Veru to je, ved si mával ruskou a teraz budeš musieť americkou, hehe
A zober si vlajku .
Pele, kali a Fico v pondelok vítajú amikov a americké F16, hehe
Isto ma niečo do seba a veď stretneme sa pri vítaní amikov, či nie? Dáš tejto vláde košom ?
Nevadí, hlavne zi si pochopil a vlajku máš, pele a spol tam bude vítať amikov, hehe
Presne, mas pripravenú vlajku ?
Odporúčame