V ktorom storočí ? ale môže byt (mas to s wikipedie?) ja s tym nespravím nič tak ako ani s 1 6 milióna co dal odkantrit Stalin, alebo Hitler.
V ktorom storočí ? ale môže byt (mas to s wikipedie?) ja s tym nespravím nič tak ako ani s 1 6 milióna co dal odkantrit Stalin, alebo Hitler.
Hej, nemusíš nám tu prezentovať svoju zaostalost, hehe
Vidieť, že pravdu milujete, nalepeny na západnom internete , hehe.
Hitler som nechal na teba, aby ti niečo ostalo.
Koľko ? V ktorom storočí ? Ešte spomeň mongolov, Rimanov , Alexander Veľkého a atď.
Na najbližšom mítingu BLAHU budujeho jeho prívrženci mávať AMERICKOU vlajkou, hehe, hehe.
Hehe, oni uz mali nábeh v 2018 keď podpísali s USA nákup F16, teraz idú plnou parou s NATO.
Napr len Stalin dal dole svojich cez 1,6 milióna, toho neprekona nik
Pole pochopil Zuzku a preto ide v jej šľapajach, vyzerá, že bude ešte lepší.
Sila západu a NATO je obrovská, je super že žijeme už v tomto spoločenstve.
Závisť, hehe, aj rusom by si to prial, len nato nemajú.
Krásna fotka, pele a zeleny, susedia sa musia rešpektovať.
Celá vláda ide s pelem pohoda.
Pele, si náš, ÚNIA, NATO, USA sú s tebou.
Išlo o výcvik, ruské zaostale lietadla sa dajú naučiť ovládať za chvíľu, západné vyspelé potrebujú mesiace.
Tu nechajú Číňanov, tam je sami komár a suroviny nech ťažia Číňania, západ si to keď bude treba kúpi.
Ukrajina po obsadení USA dopadne ako Južná Kórea, dostane sa medzi top ekonomiky sveta, super
Po skončení vojny vstupy Ukrajina do NATO , ktoré získa najlepších bojovníkov tejto planéty.
Tomuto hovoria vysnivane Rusacko, alebo bežný ruský život.
Odporúčame