Rusaci, pripravte si americké vlajky, priletí F16, bude tam aj kali, pele a spol. Hehe
Rusaci, pripravte si americké vlajky, priletí F16, bude tam aj kali, pele a spol. Hehe
Hahaha, daj ešte niečo.
Rusaci , v pondelok americké vlajky a vítať s pelem a kalim americké mašiny F16. Hahaha
Rusaci, ale čítate našu pravdu, hehe, minúta co minúta nalapeni na nej, hehe.
Zelený mužíček je uznávaný celým vyspelým svetom, ktorého HDP je takmer 80 % celej zeme, hehe
Vytahuj vlajku , prídu americké F16, hehe
Rusaci - smeraci, zajtra treba vítať americké stroje F16, hehe
Rusaci, v pondelok priletia americké F16 , to bude radostí, hehe
Veru, uz komunisti bluznili o páde USA, EÚ a rozpadlo s ZSSR a jeho kolónie, hehe
Už komunisti to splietali pred rokom 89 a nič, hehe
Keď sa otočí o 365 stupňov, tak to bude len o 5 stupňov iné, hehe, hehe
Blbec to nepochopi, tomu sa treba len vysmiat a na ulici ho obísť.
Hehe, hahaha, do NATO chce každý a Srbi musia ešte počkať, hoci by tam išli aj zajtra, hehe
Hehe, takže oslavite príchod amerických strojov, hehe, hehe
Hlupák, Srbsko čaká, a statisíce srbskych obyvateľov maká v Únii , hehe
Už komunisti pred rokom 89 splietali o páde dolára, únie, nato, usa a rozpadlo sa ZSSR a jeho kolónie, hehe
Dementele, hehe, každý chce do EÚ a NATO, žiadosti ma cely Balkán, Srbsko a dokonca aj bývalé štáty ZSSR, ktoré sa rozpadlo ako domček z karát, hahaha.
A preto chce Ukrajina do EÚ a NATO, hehe.
Veru, poväčšine nedokončená základná škola.
Odporúčame