Zatiaľ do ruska z únie neuteka nik, je to vždy naopak.
Zatiaľ do ruska z únie neuteka nik, je to vždy naopak.
Viem, aj putko sa tam premaval na mercedesi.
Ak ta rýchlosť odpalu bude ako ich útočná akcia na Ukrajine, tak nech pozerajú predpoveď aspoň na 100 dní .
Hehe, ja viem ze ty v Moskve si v bezpečí.
Jedine tak , aspoň tak 50 dní dopredu, hehe
A možno bude fukat smerom na Moskvu.
Nemaj boja, západ bol vždy desaťročia pred ruskom.
Západ, únia láka za lepším životom.
A bude pokoj od rusov, ešte im zaviesť víza, a ak aj tak len na pozvanie niekym.
Keby sa Rusi vzdali, tak NATO nemá koho provokovať.
Aj 68 sa našli co ich vítali kvetmi a ruskou vlajkou, kolaboranti boli, sú a budú.
Chudobná Ukrajina s par ks západných zbraní dokáže 2,5 roka v pohode odolávať vraj 2 naj armáda sveta.
Veru, aj ruska armáda stojí za hovvvno , 2,5 roka takmer na jednom mieste.
Ruské národy sa hlusia medzi sebou a západ, našťastie, aj s nami stúpa nahor.
Viem ze ty ich budeš vítať kvetmi a ruskou vlajkou.
Keď prekročia hranice Únie treba ich zostreliť.
Chodilo tam aj množstvo rusov a skupovali co sa dalo.
Ruské rakety vedia letieť ponad plochu zem ? hehe
V KHL je to sci fi .
Veľmi dobre.
Odporúčame