Vadí a dúfam ze čochvíľa už ruský nebude.
Vadí a dúfam ze čochvíľa už ruský nebude.
Vadí a dúfam ze čochvíľa už ruský nebude.
Však ty používaš všetko západné, auto, Facebook, internet, náradie, čo máš ruské, asi len temný rozum.
Tam stoja taky ako ty , co nadávajú na uniu a chvália rusov.
Nato nevie poraziť rusko ? Však ho zdeformovalo v 89, ZSSR, bez zbraní. , západ je v myslení 50 rokov pred zaostalym ruskom, to sa samé porazí.
Kto na koho útočí, ti nevadí ?
Však môžeš sadiť, ukázať iným ako sa to robí.
Zemiakov su plne obchody , aj naše, poľské. Ja kupujem belgické.
Zbrane majú na 95 % ešte zo ZSSR, keď mali kolónie v podobe varšavskej zmluvy, teraz len kradli a vyvazali do únie, usa.
My sme únia, čo pretrváva 70 rokov, Rusi sú zberná co sa rozpadli v 89 a aj všetko čo bolo okolo
Však auto nevedia vyrobiť,.
Ale ze tam mohli byt aj rusi co žijú v charkove im nevadí, ale chcu ich oslobodiť od Ukrajincov, dubaci
To je tak , 2,5 roka na jednom mieste, teraz prišli západné zbrane, tak aspoň aký taky úspech potrebujú, dubaci.
A čím ? Nemajú na to.
Od druhej svetovej len zbrane vyrábajú , nič pre obyvateľov, banda zaostala.
Tie ich zbrane sú ako ruské auta, haraburda, mireri na niečo a dopadne úplne inde.
Kradnúť, zabíjať, len to vedia, rusacki mrzaci.
Do ruska nik, ani do severnej Kórei, činy.
Všetci su v NATO a aj v Únii, je to skôr západ ako východ.
Rusaci nevedia nič vyrobiť tak kradnú.
Odporúčame