Zelenskeho uznáva za prezidenta celý vyspelý svet. Ostatní chudáci sú nepodstatni.
Zelenskeho uznáva za prezidenta celý vyspelý svet. Ostatní chudáci sú nepodstatni.
Nie, len vojaci, profíci.
Ak tam pošlú cca 100 tisíc vojakov so západnou vojenskou technikov tak sa ihneď prejaví ruské úsilie o mier.
2,5 roka na jednom mieste musia nejak obhájiť.
Sme v NATO, tak aj pracujme pre NATO, naša budúcnosť je v únii a nato.
Ako povieš, odbornik.
Je rozumné že nová vláda preferuje plyn z viacerých štátov, rusko sa bude samé vnucovať aby nám plyn predávali.
Takže pozorne sledujs NHL v usa , super.
Turnaj v réžii západných krajín, diktatorske vyrábajú len zbrane.
Turnaj v réžii západných krajín.
Isto, ale pastrnak hral super, taky hrajú len za NHL
Tu sa ukázala kvalita NHL, Pastrnak.
Rusi by tu skončili tak na 7 mieste, možno.
Namierilo ? 2,5 roka na jednom mieste a oni chcú mieriť na EÚ, čím ? Tými zaostalymi zbraňami .
pýta preto, lebo používa ich zbrane.
povoliť, tu už je vidieť, že Ukrajina je jednou nohou v NATO.
hehehe, ja som v rakusku, tam kde ty chodis muklovat
Povoliť, nech trosky rakiet padajú na ruské obce.
To sa uvidí komu bude patriť , ale predtým si rusaci pohlusia tisíce ,,svojich, ale však, nás mnogo.
V charkove sú skoro 40 % obyvateľov rusi, teda rusi zabíjajú svojich.
Odporúčame