Jasne, lyžuje po celom vyspelom svete, v rusku o takom niečom ani nechyruju.
Jasne, lyžuje po celom vyspelom svete, v rusku o takom niečom ani nechyruju.
Správne, nech hľadá sponzora blízkeho rusku.
Kto to bude ? Žena alebo muž ?
Slota bol oveľa horší, to je strana SNS, aj ministerka kadi na úniu a byva v Rakúsku.
Heger bol a je za úniu a nato, presne ako teraz pele a kalí co s radosťou nakupuje zbrane v USA.
Ale sa vám páči západný (americký) internet.
Ty sko verný volič to nevieš ?
Nemám, po tom ako pele ohlásil že ide ruka v ruke s úniou a natom, som ani nezačal baliť. Ale pele je teply ? To sa pýtam.
Chytas nervak ? Tak čo myslíš, je teply ? Však celé PS he teplé.
Hehe, nevadí, len ci nás prezident je teply ??
Hehe, usa 247 rokov, nato 77 rokov, aj dolar ide padnúť, kedy ??
A preto západ v pohode prežil ZSSR a varsavsku zmluvu, hehe
Euro rubel 1 : 101, ale však o nic nejde, toto je nepodstatné.
Vypadá ze je teply, nenašiel som nič o jeho žene, deťoch, milenke, frajerke.
Ja som niekoho hanobil, ved ty nevieš čítať , volili na východe, krcmach a väzniciach., to som napísal.
Ale pele není zlý chlap, to ze niekto vôli iného neznamená ze ten druhý je imbecil. Však pele hneď po víťazstve ohlásil smerovanie slovenská ruka v ruke s Úniou a Nato. Prakticky nič sa nemení.
Veru, peleho volili poväčšine na východe, v krcmach a väzniciach.
Aj krajiny varsavskej zmluvy pred 89 ovládli anglosasi ? Ty isto vieš ?? hehe
Aj ZSSR ovládli anglosasi, keď sa rozpadlo, hehe. Takže putko a spol sú anglosasi, dobrý si. hehe
Odporúčame