To ti nadiktoval Ondrejcsák spolu s Laci Naďom? Hrubé propagandistické žvásty...
Smerovanie Slovenska si budú určovať jeho občania a nie podobné hlasné trúby... Drtivá väčšina obyvateľov je za mier, stabilitu a neutralitu... My nechceme a nebudeme súčasťou umelého konfliktu... Základom našej politiky má byť sprostredkovanie rokovaní EU s Ruskom, pričom problémy sa majú riešiť dialógom nie štekaním spoza veľkej mláky... Sme súčasťou EU a nie USA... USA si pripravujú len ďalšie bojisko v Európe...


