Prezidentské voľby: Šefčovič zatiaľ vedie, nervozita u Mistríka
Stoik, tvoj argumentačná logika sa rovná zdutému dieťaťu, ktorému zobrali hračku v škôlke... Prirovnávať hocikoho, čo nevidí svet tvojimi slniečkárskymi okuliarmi nazývať kotlebovec len demaskuje tvoju naivitu, nerozhľadenosť a ignoranciu...
Na Slovensku je našťastie (mlčiaca) väčšina ľudí, čo totálne ignoruje štekoty dobre financovanej kaviarenskej "elity" združených okolo N-ka, Smečka, .týždňa s rovnakými mecenášmi na pozadí (Penta, Eset, USbassy, OSF,...) ako aj démonov, ktorých svojou anti-slovenskou činnosťou vytvorili... čiže Kotlebovcov, ktorí na oplátku ponúkajú "jednoduché" riešenia vedúce rovno do pekla...