Prepáč, Fico je megazlodej ale ani anjelská Kiska nie je zrovna príkladom slušnosti a čestnosti... Vo vyspelej krajine by ani jeden z nich už nebol dávno vo funkcii a sám by abdikoval... A na Slovensku akurát velebíme podvodníka a zlodeja, len preto, že je antiFICO.... Je mi zle z oboch a aj tohto marazmu....


