Poďakujme cestnému pirátovi Kalimu, ktorý si takto aj sám pre seba zabezpečil beztrestnosť... Prekročenie rýchlosti o 50 km pokuta kľudne tých 800, ale plus odobratie vodičáku na rok (veď keď nevie predpisy, nech si ich zopakuje), a absolvovanie opätovného kurzu, ale v špecializovanom zariadení Ministerstva, nech si u kamaráta v autoškole nezaplatí "akože" absolvovanie. A povinné 2-mesačné zbieranie odpadkov pri ceste...
Pre takéto bohorovné ľudské odpady nič iné ako manuálna práca nie je viac odstrašujúce... A zrazu budú jazdiť ako baránky...


