Su to take kremelske vlhke snicky na skory rozpad nacistickeho ruSSka.
Su to take kremelske vlhke snicky na skory rozpad nacistickeho ruSSka.
S lavorom je to ako s ruSSkou armadou. Vytvarali dojem ze je velka a moderna. A pritom je len na smiech svojmu okoliu.
Dalsie zbytocne PR 363 jky bez realneho vysledku.
Len zabudas Molodec ze ruccke objatie je smrtelne.
RuSSko malo vzdy na vyber. A vybrali si ale velmi zle. Nasledky si ponesie opravnene.
Myslis tie ruSSke hordy co tieto uzemia protipravne okupuju?
Alebo moze zbabelo ujst ako by si to urobil davno Ty molodec.
Koli obrane vlasti pred nenazratymi ruSSmi.
Hlavne utociace ruSSko zije v blahobyte.
Pisali v manualy z kremla?
Tomuto pomoze len bliziaci sa rozklad fasistickeho ruSSka. Potom bude v Europe konecne klud.
Aspon ta 300 vka dostala nejaky zmysel.
Dalsi zbytocny PR 363 bez realneho vysledku.
Rusky smrad sa vie iba vyhrazat tak preco nie zrovna jadrom. Ale namiesto slavy zozal hanbu aj s jeho armadou.
Su tak dezorientovani ruSSkou propagandou ze netusia kde je Sever.
Isto chce mier aj prezidentka no nie pod ruSSkou cizmou s prichutou neslobody
UA kriznik pretransformovala na jadrovu ponorku.
RuSSko a jeho imperialne sklony nemaju ziadnu nadej na vyhru. Nastastie cela EU to uz pochopila a pomaha napadnutej krajime k jej vitazstvu.
Odporúčame