Este ze tvoj idol Putenko nie je zalezeny v kanali mojkajuc si vo fekaliach. Molodec.
Este ze tvoj idol Putenko nie je zalezeny v kanali mojkajuc si vo fekaliach. Molodec.
Nastastie nebol na chore. To by mohol vypadnut aj z okna chudak.
Uz si sa nam predstavil. A teraz skus nieco k veci Molodec
Ak je toto ich vykvet obyvatelstva na ktorych su hrdi tak potom nech im je Boh milostivy.
Take ruSSke spravanie. Tu tam poplackame sem tam sa povyhrazame a dalej suchame doma nozickami.
A mohol si uzivat svoje nakradnute pri ciernom mori a v klude zomriet. Ale karma je zdarma a doslo aj na tohto KGB donasaca.
Mne zatial staci ze staty EU bohato dodavaju zbrane na ruSSkych Zmr*dov.
Putin uz nie je ani uzitocny uz ostal len Idiot.
V Kremli molodec v Kremli.
Nastastie ten ruSSky neonacista je zalezeny v bunkri.
RuSSky fasisticky trolko vyplackaj sa a dalej zi v tomto hnusmom zapade. Daleko od vysnivaneho Vladimirovica dementovica.
Horsie je ze ide o Debila zo zapadu.
Pises ako vzdy o nicom. Trolko.
To si taky tupy od narodenia alebo nehoda z davnych cias?
Fini a Svedi by mali putinovi poslat aspon darcekovy kos. Uzitocnejsieho Idiota by len tazko nasli
Najvacsieho masoveho vraha v dejinach Stalina ruSSi oslavuju dodnes. Tak tu zbytocne smradis molodec. Chod sa vyplakat na vladimirovicovu hrud a zhasni.
Aliputin a 400 mrtvych lupeznikov.
Boze to je Debil. Pomohol NATO zblizil celu EU. Kedy chce zacat pomahat svojmu narodu?
Hlavne podporuje Tvoje zaradenie na ustavnu liecbu. Molodec.
Pevne verim ze rok 2023 nas navzdy zbavy tohto ruSSkeho KGBaka.
Odporúčame