To je tak ked bohaty hlupak chce byt este bohatsim.
To je tak ked bohaty hlupak chce byt este bohatsim.
To si musia prichystat doverihodnejsiu zamienku inac Mordor sa zas kolosalne znemozni.
Postupny upadok Mordoru v priamom prenose
RuSSi su mentalne este v ere batusku Stalina. A tak to poton vypada.
Niekto smuti nad nedostatkom zapadneho tovaru niekto nad smrtou blizkych a zbombardovanym domom.
Ujo Medved presedlal zjavne na nekvalitnu vodku. Nastastie prisiel iba o rozum nie zrak.
Niekedy sa demencia maskuje ako paranoja pan Lavor.
RuSSi su tak skorumpovani ze uz toho moc nedokazu.
Vysvetli mi aky je aktualny dovod pre nicenie zivotov nacistickeho ruSSka?
Zločinecký ruSSky system akurat tak nici dokazy svojho konania.
Pokial vyuziva lilipud ropu a celkovo suroviny ako komodiru k vydieraniu nech si ich zastrci hlboko do zadnice
Vsetci predsa vieme ze najsilnejsia je ta ruSSka na hlinenych nohach.
Samotny ISIS by sa nemusel hambit sa ruSSke zverstva.
To je znak ruSSkeho oslobodenia susednych narodov od zivota ich obyvatelov. ISIS je len slaby cajik proti tymto ZZmrdom.
Este je tu moznost pockat na Fica ked znovu bude vladnut a za tazke miliony to dak Brhelovi zosrotovat. To radsej nech posluzia este proti raSSistom.
Rasisti budu bojovat hudobnymi nastrojmi. A potom nemiluj tychto ZZmetkov.
Hubu si rozbije tak slavna ruSSka army.
Hubu si rozbije tak slavna ruSSka army.
Bavi ma ako tu ruSSki Trolovia fnukaju a pritom SK stale viac penazi prijima ako investuje do EU. A pokial velke krajiny s tym nemaju problem je to v poriadku.
Odporúčame