Fiko je vsetko mozne len nie mudry clovek. Najskor zlocinec a vypatlanec.
Fiko je vsetko mozne len nie mudry clovek. Najskor zlocinec a vypatlanec.
RuSSko po uspesnej operacii / 3 dnovej/ uz nerozhoduje o nicom.
Podstatne je hlavne na koho a preco. Na agresora RF a tym je napisane vsetko. Idi na c*uj Vladimirovici.
Teba uz zatiahol vlastny rozum do dezole zumpy.
Je usmevne sledovat coho vsetkeho je nas Roberto schopny len aby sa nemusel zodpovedat sudu za svoje preslapy.
Skoda ze ho netrafil do hlavy. Skodnu treba nicit a bude pokoj a mier na zemi.
Mozno by si sa divil kolko toho rusaci v napadani uz stihli Molodec.
Uvahy hodne svojho autora. Obsahovo skor pripominaju ruSSku propagandu a styl 80-tych rokov v CSSR.
RuSSka zem Mordoru a ich pomylene nazory tu nikoho nezaujimaju Molodec.
Skalibrovat by mohli najskor teba. Ale to ti patrne uz nepomoze.
A kto ovlada teba molodec? Zeby kremel??
Molodec by si mal dokoncit skolu zapadneho typu.
Nastastie sa tento agent štb samodeportoval do ciech. Lebo mat fika a jeho tak koniec sveta.
Dalsi Fikov neuspech ktory zabali do alobalu a bude sa tvarit co dokazal. Proste to nevymyslis to je Fiko.
Hlavne narodna straka by sa nikdy nemala vratit do parlamentu.
Odporúčame