Treba cim skor obist rusov a mozu si svoj plyn strcit do putinovej zadnice. A bude klud.
Treba cim skor obist rusov a mozu si svoj plyn strcit do putinovej zadnice. A bude klud.
Daco z HS nemas? Jaj tie uz zrusili. Tak sa hraj na news front info a tu neotravuj.
Musia byt v riadnych srackach ked stale stekaju tu svoju propagandu do zapadneho sveta.
Radcej zomru v boji. Akoby ich mali pozabijat so zviazanymi rukami ako Buči.
On ma len svoje ruky a chory mozog. Kdeby zenu vzal.
Musia lebo maju dementneho velitela vladimirovica.
Obavam sa aby ich za to nenapadli. Jaj ved to uz urobili vo februari. Tak nech pokracuju.
To on nieeeeee. To mal len neschopnych podriadenych.
A kolko maju tych hypersonickych striel? Este 3 ks ????
Jedinna casta z tohto je zmenit nakupcu a bude pokoj na dlho.
Zmuluvy rusakom nic nehovoria. Vytieraju si s nimi tak v kadibudkach.
Odporúčame