Kremel pritvrdil v manualy?
Kremel pritvrdil v manualy?
Rusky pajac pouzije poslednu moznost zo zoznamu k vydieraniu. Co potom? Ostane mu uz len cervene tlacitko. Je natolko zdementneny ze ho pouzije?
Ten normalny si akoze ty?
Skus ty poprosit putina. Snad dostanes rusky pas a mozes vycestovat.
To bude nejaka spolocna diagnoza. Patrne sa bol poradit aj s Jankovskou. O chvilu bude do Bruselu posielat papiere ze je na hlavu. Spolocna diagnoza Zderu.
Zasluzene prisli o tuto moznost. Patrne by nastupili len 3 muzstva. Rusi,Bielorusi a Madari.
Ked ti v 70 tke rupne v bedni tak tu je vysledok.
Pan si to pletie. To rusi su na specialnej mierovej misii.
Komu sa lavrov este nevyhrazal alebo ho aspon neoznacil za nepriatela krok vpred. Aha nikto tak nic.
To ti pisal voloda? Alebo z vlastnej hlavy tento skvost vysiel?
Viem ze musis tieto dristy pisat, mas to v zmluve a preto nebudem na teba zly.
Mas to hodne popletene ale nevadi.
Bavi ma ako ti ide o dobro ukraincov. Rusi kradnu este aj wc- ka. Co je to za narod???
Rusko sa nici samo na ukor putina.
Bela je viac ako opatrny. Dobre vie ze bol toho sucastou. A radsej ako dochodca mimo politiky si na nic nespomina. Hold karma je zdarma.
Ty si pekne vytrety kremelskou propagandou. Pozdrav volodku.
Vdaka volodovi sa rozsiri NATO o dvoch novych clenov. To sa mu musi uznat vie ako si vytvarat nepriatelov.
1500 € od Fika je ako 13 dochodok pocas jeho vlady.
Odporúčame