Na Stalina nikdy nedosiahli. To bol rusky geroj a vrazdiace monstrum. Ako putin
Na Stalina nikdy nedosiahli. To bol rusky geroj a vrazdiace monstrum. Ako putin
To uz si radsej mali nakreslit terc namiesto toho Z-ka.
A pritom najvacsi nackovia su predsa RuSSi.
Sud skonstatoval opravnenost stihania vo vsetkych bodoch. Tak niet o com.
Treba sa dementneho cara a jeho energii navzdy zbavit a bude po vydierani.
Pan je srandista. A teraz vazne treba sa zbavit rusackych energii cez ktore vydieraju Europu.
Zato vy ich mate asi prilis na vase chapanie.
Hlada namet na scifi a nasiel ho. Blahozelam nadejnemu spisovatelovi.
Keby sme neboli v NATO dnes si v hlbokom predklone pred ruskymi fasistami. Zatial len tuzobne k nim vzhliadas.
A aky dovod ma rusko? Ochrana ruskohovoriacich obcanov ktorych vyvrazduju a bombarduju? Potom nastahovat par rusakov urobit naoko referendum a sup pripojit k RF. To je tvoja predstava nazivania narodov. To radsej sa branit ako takto nazivat.
A mozu Fini za to ze rusaci robia vsetko pre to aby sa NATO rozsirovalo?
Najlepsie je platit dementnemu putinkovi.
On sa klania RF.
Mozes ist prvy vopchat hlavu do zadnice staremu dementorovi.
Ceny stupli koli USA lebo napadli UA aspon v manualy z Kremla uvadzaju tak to bude pravda. Svata prostoto tomuto uz ani rusofili nemozu verit
A ten o Peleho uplatku nedas?
Aby ti dovtedy tvojho Hranola nezavreli.
Vidim ze Lavor klame dalej ako na zaciatku tak az do konca
Najvacsi fasista je Putin. Denacifikuje sa?
Odporúčame