Putin je vecny. Patrne priama vetva a potomok Lenina.
Putin je vecny. Patrne priama vetva a potomok Lenina.
Nastastie nezijes v mordore a mozes voliť slobodne koho chces.To je ten rozdiel medzi zapadom a mordorom RF.
To bola deratizacna farba na svabov. Aby sa nerozsirovali dalej na zapad.
Specialno mierova operacia senilneho putina speje k stastnemu koncu a UA lud ho oslavuje ako hrdinu.
Jazyk nie je nacisticky len jeho pouzivatelia su kovani nacisti.
To je namet na hororovy film?
Putin vravel az 10-12€ zle si nastudoval manual.
To preto lebo russko je fasisticke.
Ako predfilm bude utek rusov z Afganistanu.
To by tie fakty musel najprv poznať. Manual nepusti.
Tak treba znicit este tych 131 jednotiek a svet bude blizsie k mieru.
Mas pravdu vladimirovic nie je kon je to potkan.
D:Isiel by som k bankomatu po ruble za trolovanie
Vidis a putin urobil zo seba len DEBILA.
To mas pravdu. UA urobila z punina a jeho mierovej operacie uplneho IDIOTA.
Jedinny zlodej a vrah je tu dementny putin. S celou jeho hlinenou armadov.
S hnojom zvanom Zder treba len na hnojisko.
Blahozelam o jeden vrazedny stroj na smrt menej. Este par dobrych zasahov a more bude vycistene. Len tak dalej a prajem dobru musku.
Odporúčame