Ruska propaganda ničím nepodložené. Klameš ako RUS.
Ruska propaganda ničím nepodložené. Klameš ako RUS.
Čo sa ti nepáči? Že píšu ako to je v Rusku po jeho agresiu?
Máš pravdu. Len Lavrov stratil kde je sever. Nepomôžes mu?
Keby to nebolo vážne čo výstrajaju človek by sa na nich schuti zasmial.
Aj to je veľa. Mohli sme 23 rokov nepremarnit pod ruskou cizmou.
Tam sa ale jeho IQ úplne vyčerpalo.
Chorý mozog spoločná diagnóza s jeho pánom Putin.
Keď máme jadrové elektrárne tiež sme hrozbou pre Rf ????
Plne súhlasím zastaviť Fica,Harabina,Mazureka,Kotlebu,Uhrika atď.
Na to zatiaľ neprišli podklady z RF.
Keď im neveríš tak investuj v RF. Isto dobre zarobis.
Ono to nie je zas také jednoznačné. Každý športovec reprezentuje svoju krajinu a aj to čo predstavuje pre svet. Mnoho športovcov obranuje konanie Ruska a sníva o nejakej mierovej misii.
Vždy menší ako na civilistov v UA používať ruské zbrane.
A obe to robia oprávnené nakoľko ide Ruska ekonomika do fekalneho stavu
HS zrušené tak sa to len presunulo sem. Igor si za veľa veci môže sám. Ale s riešením vlády okolo vojenskej agresie rusakov zatiaľ súhlasím. Keby tam na ich mieste bol dnes hranol bol by na hraniciach a s kvetmi s Dankom vital mierotvorcom z RF.
A posielajú nám to za valuty, ktoré obratom investujú do vojny.
Lavrov je ochotný vymyslieť si čokoľvek ale už rusom ťažko niekto uverý. Raz klamár celý život klamár.
Tebe z nacizmu na Ukrajine už hodne kvapka na karbid.
Odporúčame