USA nemajú ani alternatívu, ani účinný prostriedok reakcie na niekoľko Ruských zbraní, napríklad na hypersonický Kindžal, ktorý dosahuje 10 Mach a už je v bojových skúškach, čo značí, že do roka ich stav v bojovom nasadení môže prekročiť niekoľko sto kusov.
Preto USA chcú na Rusko tlačiť tesným obkľúčením v Európe.
Problém US elít je, že si nevedia predstaviť spoluprácu na báze rovnocennosti.
Buď diktujú svoje podmienky z pozície sily, alebo idú do konfrontácie, čo dnes ešte znamená pokus o farebnú revolúciu v Rusku, ale ak tieto snahy nevyjdú, aký má US elita plán B?
Vojna s Ruskom na Európskom území?
Ale Rusi varujú, že údery by sa neviedli iba v Európe...


