Špióni všetkých krajín...
...pracujú v utajení.
Tzn, majú pasy a doklady na iné meno a majú skrytú identitu.
To sa týka aj SR.
Takže ak nejaká vláda začne zverejňovať mená agentov cudzieho štátu, znamená to, že ich pozná (samozrejme ich ale pozná pod služobným menom).
Ale ako ich môže poznať?
Pravdepodobne preto, že sú dvojití agenti a pracujú aj pre nich so súhlasom oboch štátov v rámci plnenia úloh nadnárodného riadenia.
Aké sú tie úlohy?
Provokácie, trestné činy, priemyselná špionáž, riadenie mafie, teroristické útoky a pod.
To, čo nazývame demokraciou, to je iba ilúzia.


