Pán Murín, pozeráte sa na to trochu romanticky, prepáčte.
Tu nikto nekritizuje Ameriku, ani Amerika sama.
To v Amerike Demokratická strana presadila vyšetrovanie tajných služieb, ktoré mali v rukách Republikáni.
To je politický boj, pri ktorom im bolo dovolené vyšetrovať tajné služby.
Nerozumiem, prečo to , aj ostatní diskutujúci, stotožňujete s Amerikou.
To je, ako keď prehral voľby Mečiar a Pitner, Dzurinda, Ivor, Pipta, dostali voľnú ruku na vyšetrovanie jeho zločinov. Nikto neoslavoval Slovensko, akej sebareflexie je schopné, išliu po krku Mečiarovi a Lexovi a popritom páchali nové zločiny, ktoré sa zhmotnili napríklad do GSM 1800, alebo do Gorily.
Že to nikto nevyšetril, je iba potvrdením toho, že mafie sa nakoniec dohodli.


