Wiliam, dnešný bordel začal podporou USA a EU pre Oranžovú a Majdan.
Po oranžovej, ako iste dobre vieš, sa k moci dostal agent USA Juščenko a Tymošenko.
Čo im bránilo, navyše s pomocou USA, ktorá podľa Nuland investovala do ,,demokracie" na Ukrajine 5 mld USD, vytvoriť z Ukrajiny štát mieru, prosperity a šťastných ľudí?
Po ďalších voľbách si Ukrajinci zvolili zase iba oligarchu Janukoviča a Majdan ho zvrhol, aby nastolil moc mafiánov a nacistov, ktorí vládli predsa aj predtým, veď Porošenko bol ministrom aj za Janukoviča, aj za Juščenka!
Pozri sa na veci reálne, ide tu o záujmy mocností, nie o demokraciu a vtedy neplatí medzinárodné právo, ale štátna doktrína USA a Ruska.


