Súhlasím s Tebou.
Ale EU nie je možné v tomto štádiu reformovať inak, ako účasťou v jej parlamente. Preto Farage, Le Pen, Mach a konečne aj Sulík, musia sedieť tam a pokúšať sa o zmenu kurzu tým, že sa skúšajú dostať ku kormidlu, pričom zatiaľ sú iba v podpalubí medzi potkanmi.
Že tam berú peniaze oni, je užitočnejšie, ako keď ich berie Schulz, či Beňová.
Mach mal teraz vstup o tom, že nepodporí navýšenie výdajov na propagáciu EU.
Nebolo to nič platné, ale aspoň sme sa dozvedeli, že EU na svoju vlastnú propagáciu míňa viac, ako Coca Cola.


