Andrej Majerník, který za něj hlasoval, byl do súdnej rady nominovaný Za ľudí.
Andrej Majerník, který za něj hlasoval, byl do súdnej rady nominovaný Za ľudí.
Odborníků se v této diskusi určitě najde spousta :)
Takže to vlastně Íránci vyhráli na celý čáře.
Myslím si, že Irán nebude dělat nic, co by už předtím nedělal a strach lidí vyplývá jen z toho, že nevěděli, jaká je situace https://scobak.blog.sme.sk/c/524370/palte-ze…
Poslední dvé minuty ohňostroje z dálky https://www.facebook.com/jiri.scobak/videos/…
Nemohlo to být, protože, co namítal Harabin, byla blbost?
Těch 14 dní se ještě s odřenýma ušima obkecat dá. Asi to nikomu nestálo za diskusi.
50 už byla zhovadilost.
P.S. Oceňuju, že komunikuješ slušně.
Dosud platný zákon je tu roky a napadnout u ÚS ho mohl kdokoli. Čaputová není povinna řešit každý problém, na který se roky kašlalo.
Volební manipulace nazývají průzkumy primárně Smeráci, kteří jsou celí rozklepaní z předchozích dvou prezidentských voleb.
Když bylo v minulých volbách taky jen 14-denní moratorium a vyhrál Smer, tak to bylo v pořádku?
Zato ty máš jasno. Smer, Smer a Smer :)
Nebylo 14-denní moratorium náhodou platné ještě dřív, než se stala prezidentkou?
Odporúčame