Diskutéři na Pravde se dopracovali do stavu, kdy by podle jejich křiku člověk řekl, že všichni, co tu jsou, milují F*ca, nicméně virtuální volby na Pravde stejně vyhrála Čaputová. Skoro 20 000 lidí.
Diskutéři na Pravde se dopracovali do stavu, kdy by podle jejich křiku člověk řekl, že všichni, co tu jsou, milují F*ca, nicméně virtuální volby na Pravde stejně vyhrála Čaputová. Skoro 20 000 lidí.
Nadstranickost prezidenta je v tom, že pokud něco řeší, nepřihlíží k tomu, co je mu sympatické a co není. Sympatie nicméně vyjádřit může.
Ke straně - vydržel o tom mlčet rok a oznámil to až po zvolení Čaputové. To vůbec není zlé. F*co nikdy nevydržel mlčet déle, než pár týdnů.
Myslím, že volby příští rok jsou dobrá šance, aby se do parlamentu dostaly SaS, OĽaNO, KDH, PS i Kiskova strana. Viz https://www.aktuality.sk/clanok/681884/expol…
Napsal jsem včera, že prezidentské volby vypovídají spíš o nás https://dennikn.sk/blog/1432812/nizka-volebn…
Zdejší diskutéři to mají: "Čaputová už není téma, hrrr na Kisku!"
Kiska řekl, že má jistých 40%? Nevidím nic o tom.
Jeho slova: "Štyridsať percent ľudí si vie predstaviť moju ďalšiu angažovanosť v politike." - to není nic o tom, že má jistých 40%.
Připomenu ti po sobotě.
To se asi bohužel nestane. Ale snaží se. To máš pravdu.
Ty, protože já se na nic neptal :).
Tam, kde je, se dostala kvůli tomu, jaká je a ne kvůli penězům a kampani. Jejím preferencím nejvíc pomohly televizní diskuse. A ty jsou zadarmo.
Když byl zvolen Kiska, byl velkou částí veřejnosti brán jako protestní člověk vůči F*covi. Čaputová je ale něco jiného. Byla docela outsider, v diskusích se ale lidem začalo líbit jaká je a proto její preference začaly stoupat, až se nakonec Mistrík vzdal a ona je aktuálně, kde je. Není to primárně o penězích, o marketingu, ale o ní jako člověku.
Čaputová není jako Šefčovič, aby celou dobu tvrdila, že je na straně nezávislý kandidát.
A proto budeš volit Šefčoviča.
Leda by to bylo, aby na to nemusel před volbami odpovídat.
Nechápu, že to načasovali takhle.
Ona je to u něj kauza od kauzy. Toto se objevilo včera, takže je to v tuto chvíli téma.
Tak neklaď blbou otázku, jestli mě někdo volal.
Byl jsem tu ještě před tebou.
Předpokládám, že trollové na Pravde dělali, co mohli a stejně to nestačilo.
Odporúčame