Že mu F*co nerozkazuje. Dokonce ani Kočner.
Že mu F*co nerozkazuje. Dokonce ani Kočner.
Nemohli Smer, SNS a Most nominovat nekoho jineho, koho by prezident mohl dosadit? Lidi maji urcite dost :)
Spamere.
Hele - i Pelegriny - to je ten z tech bilboardu - si pral, aby soud rozhodl takto.
Nenominoval ty soudruhy Smer, SNS a Most?
Koalici reprezentuje jen Pravda a ještě ne celou. Takže v pohodě.
Diskutující jsi ty a nechutné to v tvém případě není. Kurnik, ty mi rozumíš? Brácho!
Buď jdou dobře zaplaceni nebo mají zlý život.
Já doteď myslel, že soudce ÚS navrhovali Smer, SNS a Most. Mýlím se?
Protože se ty tvé kraviny nedají číst :)
Kurnik, šopa, já myslel, že soudce ŮS navrhovali Smer, SNS a Most. Nebo ne?!?! :)
Co teď diskutéři?
Když NAKA dala obvinění Naďovi, tvářili se mnozí zde, že je Naď už odsouzen. Je už odsouzen i F*co?
Jen bych všem, co kritizují rozhodnutí Čaputové, připoměl, že všichni kandidáti prošli jako kandidáti hlasy Smeru, SNS a Mostu.
Nesouhlasím. Proč myslíš, že F*co stále tak zoufale ukazuje svaly? Protože ví, že před voliči potřebuje být chlapák. A tento týden se musel stáhnout a vypadá to, že o dominantní vliv na vládu přišel. Toto bude stále jen horší.
Odporúčame