:)
Tys nám tu scházel :)
Když už i na Pravde vyhrála Čaputová - ano. 20 000 lidí je 20 000 lidí.
Volej +420 284 016 111
Konec konců všichni jsme viděli, jak dopadlo hlasování na Pravde :)
Moc řečí, málo činů. Nabízím i tobě, jestli si troufneš.
Jsem rád, že žiju na Slovensku a není to můj prezident.
Zemana podporovaly konspirační weby a placení (zřejmě) trollové stejně, jako Šefčoviče.
Nabízím ti sázku o 200 euro. Tvrdím, že Čaputová sobotní volby vyhraje. Přijímáš?
Čaputová bude prezidentkou a upřímně se na to těším.
Nepřikazuju. Ale stejně to uděláš. Z tvé komunikace to přímo křičí. Akorát jsi moc velký srab na to, abys to řekl veřejně.
Držím palce Čaputové https://martinrepka.blog.sme.sk/c/505059/pra…
Takto bych to nevyjádřil. Můj názor http://jiriscobak.blog.pravda.sk/2019/03/26/…
A proto budeš volit Šefčoviče!!!
Když se Šefčovičovi započítají náklady na úderku ze Smeru a propagace na všech konspiračních webech, vyjde to nastejno, jako peníze, která šly na propagaci Čaputové.
Pro Smer není nepodstatné, jaký volební výprask Šefčovič dostane.
To mu Smer nemohl poslat peníze až po volbách? :)
Brutální polibek smrti.
Koho doopravdy trápí istambulský dohovor?
Otázka na autora: Pokud by při operaci Svedka Jehovova bylo nutné podat transfuzi, souhlasil bys s ni?
Pelegrini se musel nominovat hned za Kisku.
Odporúčame