Ohledně F*covy vinice mám velmi mlhavou představu, že jsem možná někdy něco zachytil. Nevím, o co přesně šlo. Upřímně.
Ohledně F*covy vinice mám velmi mlhavou představu, že jsem možná někdy něco zachytil. Nevím, o co přesně šlo. Upřímně.
Realita. Doopravdy jsem u toho nebyl. Nevím, o čem mluvíš.
Když dáš tvé skutečné číslo, zavolám :).
Kdyby to bylo půl roku staré a za celou dobu po tom ani pes neštěknul a nikdo nepotvrdil, tak taky ano.
Cituji:
"Informácie o jej partnerovi mám, osobne ho dobre poznám, je to fajn chlap, no po prečítaní Vášho článku, ktorý nepokladám za objektívny Vám ich nemám najmenšiu chuť posúvať, ani to nepokladám za korektné. Veľmi tendenčne napísaný text."
Jinak - ten článek docela lidé zdrbali v diskusi.
Aha, Zveřejněno už 29. septembra 2018. A nikdo to nerozmáznul dál. To byla asi nějaká haluz.
Jenže na rozdíl od diskuse tady, na Sme bys těžko blogoval pod falešnou identitou. Co o sobě píšu, je pravda.
Taky mám blog na Pravdě http://jiriscobak.blog.pravda.sk/
Jak přijde na tvoji skutečnou identitu, zmlknes.
Vždyť jsem tady https://scobak.blog.sme.sk/c/36547/Palte-zel…
N a rozdíl od tebe komunikuju pod svým jménem.
Teď už si píšeme víceméně soukromě. Tento článek čte minumum lidí. Napiš o sobě.
Jediný z celého ročníku jsem nebyl v Socialistickém svazu mládeže.
Já si zvíře představuju trochu mužné https://www.youtube.com/watch?v=Zc7SeDL-0uE
Většinu života žiju na Slovensku. Slovenské občanství mám asi 15 let.
Odporúčame