Ono to, čeho by se chytli, zas až tolik není.
Ono to, čeho by se chytli, zas až tolik není.
A když vyplyne, že diplomovka v tom čase nebyla třeba, je vše v pořádku?
A taky, protože si to zaslouží. Bez urážky.
Během studia pracovala roky na Mestskom úrade v Pezinku.
Pokud by neměla školu, tak ji na tu práci 100% nevezmou. Tím si buď jist.
Nezastávej se lidí, kteří nedokážou odpovědět.
Co jsem registroval, tak už během školy už pracovala roky na Mestskom úrade v Pezinku.
Pokud má VŠ kvalifikaci na to, co dělá, kde je problém?
Pokud má řádně ukončenu VŠ, pak slovíčkuješ.
Těm z vás, kdo tu argumentují, že Čaputová nemá řádně dokončenou VŠ nabízím sázku o 200 euro, že VŠ řádně ukončenu má.
Vsadím se s tebou o 200 eur, že Čaputová řádně ukončené VŠ studium má. Přijímáš?
Můžeš ukázat, kde to po ní někdo v nějakém seriózním médiu chtěl?
Jednak nevím, kdo je Kaktus a jednak mě to uráží!
:)
Danko ho získal někdy v roce 2012, Čaputová tuším asi o 12 let dříve.
Dobrá analýza před druhým kolem https://www.seznamzpravy.cz/clanek/caputova-…
Odporúčame