Lžeš.
Nedivil bych se, kdybyste všichni dohromady byli jeden člověk :).
Nemyslím. Informace, jestli se diplomovka dělala nebo ne, je možné přímo na škole, případně od jiných studentů ročníku snadno ověřit. Byla by sebevražda lhát.
Lžeš. Ověřil jsem si, že od doby mého telefonátu nikdo nevolal.
Bojíš se, že se dozvědí tvé číslo a přijdeš o anonymitu?
Podle informace od zodpovědného člověka z jejího štábu to tak je. Nezjišťoval jsem, jestli to byl jen její ročník.
Když chceš víc informací, zjisti si to na škole sám.
Oni ale diplomovku doopravdy nedělali. Zavolej si a ověř sám.
A přitom zvednou v osm večer telefon neznámému člověku a odpoví mu na otázky.
Diskuse kvůli informaci, která se dala zjistit jedním telefonátem :).
Zavolal jsem do štábu Čaputové. Zvedli mi telefon. Chtěl jsem ověřit informaci ohledně její vysoké školy. Neukončovali studium diplomovou prací. Jednalo se o zvláštní a kupodivu náročnější formu studia, ve které se práce řešila průběžně a každý rok se zakončoval samostatnou zkouškou, bez které nebylo možné jít dál.
A když vyplyne, že diplomovka v tom čase nebyla třeba, je vše v pořádku?
A když vyplyne, že diplomovka v tom čase nebyla třeba, je vše v pořádku?
Odporúčame