Mam osobni pocit, ze jeho zena ma nezanedbatelny podil na jeho touze byt prezidentem.
To je, jako kdyby si se ptal, proc ty stovky lidi nevystupovaly v mediich o konkretnich kauzach. Proste pred kameru se vejde jen jeden clovek.
Dalsi vec je, jaka je role toho ktereho cloveka v kauze.
Prvni o tom napsaly italske noviny.
Vzhledem k tomu, ze prokuratori v Italii zasadne nehovori nic o pripadech, ktere jsou v konani, je blbost, aby F*covi kdokoli cokoli potvrdil nebo nepotvrdil.
Tady se vyjadřuje k novele o zodpovědnosti za škodu při výkoně veřejné moci https://www.ta3.com/clanok/1002810/host-v-st…
A ngažovala se ve více věcech.
Chceš vědět, co řekne a nemůžeš tam poslat nezkušené lidi, protože by si je F*co namazal na chleba.
Nestává, ale může se stát, pokud se náhle objeví někdo méně známý, kdo však má za sebou příběh a zaujme. S Čaputovou najdes rozhovory a videa už z let 2012-2017. Iniciovala petici za zrušení Mečiarových amnestií, komunikovala o piešťanskom CT, diskutovala o rozhodnutích Harabinova senátu a v neposlední řadě se stavěla lidem blízkým Smeru v kauze Pezinské skládky. Nemuselo by být nezajímavé porovnat, za jaké věci bojoval Šefčovič.
Proc by melo byt scestne klast hrichy za soucastnost Smeru? 7 let je dlouha doba a da se za ni stihnout mnoho.
Začíná mi být Šefčoviče líto http://jiriscobak.blog.pravda.sk/2019/03/20/…
Překvapení ani nebudou http://jiriscobak.blog.pravda.sk/2019/03/20/…
Myslel jsem, že ve vládě rozhodují o těchto věcech Smer, Most a SNS.
Ústava nemluví o imunitě jako takové, ale definuje postavení prezidenta takto. Takže se není možné imunity vzdát. Musela by se měnit ústava.
Ústava SR, čl. 107:
"Prezidenta možno stíhať iba za úmyselné porušenie ústavy alebo za vlastizradu. O podaní obžaloby na prezidenta rozhoduje Národná rada Slovenskej republiky trojpätinovou väčšinou hlasov všetkých poslancov. Obžalobu podáva Národná rada Slovenskej republiky na Ústavný súd Slovenskej republiky, ktorý o nej rozhodne v pléne."
Ne. Všude vystupuju zásadně pod skutečným jménem. I tady mám uvedené jméno.
Rozumím, že mě odhaduješ podle sebe, ale jsi mimo.
Odporúčame