Pockej, soudruhu: Neni to nahodou, ze Pelegrini pozadal Kisku, aby ho neodvolaval?
Pockej, soudruhu: Neni to nahodou, ze Pelegrini pozadal Kisku, aby ho neodvolaval?
Fascinuje mě hloupost některých diskutujících, kteří v situaci, kdy Pelegrini prosil Kisku, aby Lajčakovu demisi nepřijal, plivou na Kisku.
Sorosovym stipendistou je vlastne jakykoli clovek z vlady, ktery se znelibi.
Fakt je, že až do té doby dotyční zřejmě nevěděli, co říká.
To je otázka na vládu ne? Kisku o to požádal Pelegrini.
Pokud Lajčák zůstane ministr za Smer, zajímá mě, co budou psát lidé, kteří ho zde v diskusích uplynulý týden proklínali.
Jinak, bylo zajímavé sledovat, jak se z prezidentského kandidáta za Smer, stane ve zdejších diskusích mávnutím kouzelného proutku nepřítel.
Lajčák na projektu pracoval dva roky. Zajímalo by mě, co si za ty dva roky mysleli ostatní členové koalice.
Taky by mě zajímalo, co si mysleli lidé, kteří v průzkumech uvedli, že by ho chtěli za nominanta Smeru na prezidenta.
Klid. Nic se neděje. Podle Kaliňáka Pelegrini lajčákovu demisi nepřijme.
Soucasne nema rad SaS a zaluje Nicholson http://jiriscobak.blog.pravda.sk/2018/11/17/…
Ale je to od Smeru solidní pokus.
Jak jsi na to přišla? V septembri a dokonce ani v auguste nemá na FB nic veřejného zveřejněné. Jsi s ním snad přítel na FB a vidíš, co ostatní ne?
Vy si zas nepřiznáte, že se pletete, co se týče tohoto člověka a SaS http://jiriscobak.blog.pravda.sk/2018/11/17/…
Třeba spolu seděli v lavici.
SaS ale srdečně nemá rád.
Asi u Rajtara udělal výjimku.
Sme nepíše o tom, že by byl blízký SaS.
Je to človék, který nemá rád SaS a podává tresntí oznámení na Nicholsonovou. Připadne mi, že jediný z vrcholových politiků, na koho v poslední době nedává nenávistné linky, je z F*co http://jiriscobak.blog.pravda.sk/2018/11/17/…
Evidentně člověk, který nemá rád SaS.
Odporúčame