Zajimavé, že v anketě v článku si 57% lidí, že F*co nemá na ÚS co dělat. Na Pravde, prosím!
Zajimavé, že v anketě v článku si 57% lidí, že F*co nemá na ÚS co dělat. Na Pravde, prosím!
Killing Eve mě sklamalo. Přesněji - začalo to super, ale postupně ke konci úroveň klesanla a závěr se mi vyloženě nelíbil.
Aha. Kriminální činnost. Kiska možná před lety kupoval pozemky, ale jen o jednom se ví, že byl někomu sebrán. Pokud ty ostatní pozemky byly v pořádku, nemyslím, že by se ze strany kisky jednalo o kriminální činnost.
Další věc je, že Kiska už roky v úřadu rozdává svou prezidentskou mzdu, asi 5000 euro měsíčně. Spočítej si, kolik to je celkem. Působí na tebe tento člověk, jako kriminálník?
Je zajímavé, že Pravda neinformovala, o některých F*cových nedávných vyhlášeních. Dnes Pelegrini hovoří, že nemá s F*com problém. V zásadě je to signál, že F*co začíná být na vedlejší koleji.
Ostatní pozemky, které Kiska koupil: Je tam někdo, kdo by byl poškozený?
Větu, kterou cituješ: „ZÁSADNE BY PRETO MALO BYŤ ZADRŽANIE NA ÚČELY KONTROLY MIGRÁCIE POSTUPNE ZRUŠENÉ!“ v textu nevidím. Jsi si jistá, že jsi nenaletěla podvodníkovi, který si ji vymyslel?
Asi by to mělo být v pasáži na stranách 19, 20, ale nikde tam tato věta není. Viz http://ipravda.sk/upload/Globalny_ramec_pre_…
Není to o bavení. Oni by útočili, kdyby mohli. Jen nedokáží odpovědět, tak mlčí.
Jde mi o to, kde je to tady http://ipravda.sk/upload/Globalny_ramec_pre_… Zatím to nenacházím.
Rozumím, že nevěří mě, ale to o zákazu anonymní diskuse řekl F*co. Tomu by věřit měli.
Kde je konkrétně v originálním dokumentu ta druhá věta/citát, kterou máš na úvod tvého blogu?
Asi jsem se s tématem trefil do černého. Taky tu kromě tebe žádný člověk neodpověděl na otázku, jestli souhlasí se zákazem anonymních diskusí.
Nevím, jestli to pojmenovat zrovna takto. Prostě projevuje jistou autonomii.
Jinak - právě mi vyhodili blog z stránky blogů Pravda. Asi jsem jsem se trefil do citlivého místa. Cenzura, která ti vadí, je i tu.
Snažil jsem se alespoň prolistovat obsah paktu z Marrákeše. 33 stran :(. Měl jsem z toho pocit, že to byla spousta povyku pro nic - nezaregistroval jsem nic závadného. V praxi to říká, že bychom migranty neměli zotročovat ani zabíjet ani nechat umřít hlady. Píše se tam, že ekonomičtí migranti nejsou to samé, co uprchlíci a že má každá země právo rozhodovat se o tom sama.
Otázka zní, jestli by tento další pakt nebyla podobná bublina. Četla jsi ho?
Odporúčame