Na mobil se dá vždy zpětně zavolat a ověřit, kdo ho zvedne. A kopie dokladů by se měly dát žádat.
Předpokládám, že to F*co má promyšlené, když o tom mluví.
Na mobil se dá vždy zpětně zavolat a ověřit, kdo ho zvedne. A kopie dokladů by se měly dát žádat.
Předpokládám, že to F*co má promyšlené, když o tom mluví.
Ono, když se to vezme, Pravda nepsala ani o návrhu zákazu anonymních diskusí na webu. Aspoň jsem nic nenašel.
Je to oboustranné. A jsem upřímně přesvědčen, že těch, kdo fandí současné vládě a komunikují hulvátsky, je víc. V reálu by i víc ztratili.
Nemám nic proti tomu, aby mlčeli, pokud nedovedou komunikovat jinak.
Nemám proti tématu. Proč to ale vláda nekomunikuje stejně, jako předešlý pakt?
Neznám. Používám stejný jazyk veřejně i v soukromí.
Vadí mi, že spamuješ. Můžeš to dělat v nějaké diskusi, která je víc k věci?
Vrať se k tématu diskuse: Zákaz anonymní diskuse na webu.
Prakticky to do určité míry zabezpečitelné je. V článku píšu, že to jde okašlat, v reálu se však osobní údaje vyžádat dají a aktivace diskusního konta až po odeslání sms na číslo telefonu a potvrzení mailem je také možná.
Proč by se měl kdokoli z intelektuální elity projevit jako hulvát? Nedokáže zástupce intelektuální elity projevit kritický názor nehulvátsky?
Jsi za zákaz anonymních diskusí na webu?
Trollové pochází nejvíce z jeho tábora. Ale omlouvám se, hodil jsem je do jednoho pytle s diskutujícími za celou vládní koalici a Kotlebu. Každopádně, pokud někdo troluje za kohokoli a nedovedl by psát pod svým jménem, ať klidně mlčí.
K tématu: Jsi za zrušení anonymních diskusí na webu?
Druhý anonym :).
Otázka na tělo: Jsi za zrušení anonymních diskusí na webu?
První anonym :).
Na Sme diskutuju neanonymně. Osobní zkušenost mám, že když tam někdo komunikuje urážlivě, smaže se to. Taky smažou, když někdo napíše v diskusi něco, co se nedá ověřit nebo je nepravdivé. Příznivci Smeru se tam najdou, ale není jich tolik, jako tolik, protože tam je přeci jen třeba víc věcně komunikovat.
Jsem zvědavý, co napíší místní diskutující, kteří týden plivali na Lajčáka, pokud se náhodou Lajčák stane kandidátem Smeru na prezidenta.
Buďte v pohodě! Lajčák dostal záruky od samotného nejvyššího boha F*ca! Kdyby ho F*co na židli ministra nechtěl, asi by mu je nedával! Ergo: F*co chce Lajčáka na ministerském postu a kdo miluje F*ca, bude nyní Lajčáka milovat také!
Odporúčame