Je to můj blog.
Čaputová nikdy neříkala, že je křesťanskou kandidátkou - ale na druhou stranu, věřím, že by dala víc, než 4 šefčovičovy body.
Je to můj blog.
Čaputová nikdy neříkala, že je křesťanskou kandidátkou - ale na druhou stranu, věřím, že by dala víc, než 4 šefčovičovy body.
Tato organizace má tradici ako sviňa. Kvalita zaručena.
Mohli by znova zkusit vytáhnout tu scientologii :).
Mluvíš jako Harabín :). Ale v poho. Pokud toto odradí voliče Kotleby a Harabina k účasti v druhém kole, bude dobře.
Taky bych se nedivil, kdyby Čaputová dala víc bodů desatera, než Šefčovič - ten moment, kdy se ho moderátor ptal: "Viac nedáte?" stál docela za to.
Člověk si říkal, jakou špínu Smer na Čaputovú vytáhne, ale nakonec si to Šefčovič docela pohnojil sám a argmenty proti Čaputové jsou dost slabé.
Z desatera dal 4 body https://scobak.blog.sme.sk/c/504736/jestli-j…
Nic lepšího jsi nevymyslel. To není zlé.
Pokud má toto odradit příznivce Harabina a Kotlebu k účasti na druhém kole, tak fajn.
Pokud je toto vše, na co se příznivci Šefčoviča zmohou, tak fajn.
Otázka je, jestli je počet nicků shodný s počtem lidí u počítače :).
A slovo transparentní účet si musíš googlit. Jasne :)
Ale třeba může vybírat ústavní soudce. Nebo vyjmenovávat ministry. A jeho hlas je slyšet.
F*ca už všichni známe. Šefčovič by dělal, co chce F*co. Takže ano, je čitelnější :).
P.S. V minulosti jsem od spousty lidí kritizujících Kisku registroval názor, že nebudou volit menší zlo a proto nebudou volit vůbec. Podle této optiky bys měl i ty zůstat doma.
Odporúčame