Většina lidí sice moc nemluvila, ale nehádám se, žes mohl něco slyšet. Co se nápisů týče, hádám se. Neviděl jsem žádný, který bych nebyl ochotný vyfotit a zveřejnit. A to jsem se po nich díval, protože jsem je fotil (mají vypovídací hodnotu a zajímá mě individuální tvořivost).


