Pazimu největší demonstrace od roku 1989 evidentně nestačí.
Čehúr registroval, že když se v uplynulých týdnech konala manifestace na podporu současné vládě, sešlo se tam 200-400 lidí.
Asi děláš pytlíka často.
Jinak, zajímavé, žes zakopl zrovna o tohoto uživatele a o Dobrého vojáka Švejka z roku 1931.
Pokud nejsi pytlík na ČSFD, tak jen trapně kopíruješ https://www.csfd.cz/uzivatel/289762-pytlik/k…
Rovnou to sem bouchni celé https://www.csfd.cz/film/283719-osudy-dobreh…
Zajímalo by mě, jestli kromě opisování dovedeš napsat vlastní rešerši na film.
Odporúčame