Jsem produkt toho samého školství. Představ si.
Když nad tím přemýšlím, Švejk dokázal geniálně zesměšňovat systém.
Dovedl dost nestandardně spojovat a vyhledávat fakta. Tipuju, že to, na co narazil nebo mohl narazit, ještě není venku.
Když Matovič začínal, myslel jsem si, že bude větší blázen. Bohužel, vedle F*ca působil finálně téměř normálně.
Pokud vražda investigativního žurnalisty souvisí s jejich prací, jak uvedl policejní prezident, pak to je zásadní problém.
Ale já ty fotky dal na Sme https://scobak.blog.sme.sk/c/482192/32-fotek… (zde jsem použil trochu jiný výběr, aby to nebylo identické). Akorát jeden diskutující v jiné debatě zde na Pravde se vyjádřil, že na Sme nepůjde, tak jsem mu to dal sem, aby mohl. Všechno kvůli jednomu smeráckému diskutérovi :).
Jasně! Každej jeden! A ještě dopředu Soros věděl, kdy budu fotit :).
Můžeš vyloučit, že se koalice nerozpadne?
Navíc volby budou. Komunálne. Ber to jako předčasný volební míting.
Ne. 10 000 se v minulosti napočítalo pouze na samotném SNP. Teď to bylo zaplněné minimálně 2x tolik. Celé prostranství před Starou tržnicou a skoro až k přechodu na kamenné námestie. Obešel jsem to celé dokola.
Odporúčame