Programové vyhlásenie je príkladom predprimárneho vzdelávania?
Programové vyhlásenie je príkladom predprimárneho vzdelávania?
Slovensko patrilo medzi najúspešnejšie postkomunistické krajiny
Skutočná hrôzovláda
aká situácia sa zmenila z pohladu programového vyhlásenia vlády?
a preco by mal menit nieco, ked sa nezmenilo nic ine, nez premier?
precital som si v tomto momente len cast skolstvo a uz je jasne, preco to ma 121 stran. Su to blaboty v style
"Vláda SR považuje ranú starostlivosť a predprimárne vzdelávanie za kľúčový faktor naštartovania úspešnej životnej dráhy každého jednotlivca v spoločnosti, založenej na celoživotnom učení sa a na rovnosti príležitostí participovať na živote demokratickej spoločnosti. Vláda zabezpečí širokú prístupnosť k ranej starostlivosti a predprimárnemu vzdelávaniu podľa potrieb detí, rodičov a komunít, v ktorých žijú."
bla bla bla...
a potom mnozstvo nekokretnosti, zvazime, budeme klast doraz, bla bla bla
treba si pockat, ako zvazia a co zdoraznia realne...
hmm, co je bohatstvo statu? nemecka automobilka Volkswagen? alebo crpak zincice? obavam sa, ze by sme si z bohatstva statu vela zabavy neuzili
cize, aby sme porozumeli slovam pana premiera - pendleri su rizikom, takze teraz mozu az do konca mesiaca bez problemov behat hore dole, zatial sa ale nemaju testovat, lebo co keby nahodou to testovanie nakoniec zrusili, takze tie tisice ludi to zrejme stihnu za par dni, atd...
chaos, tot pracovna premiera metoda jest
pan premier nam prave v TA3 slubuje rychlotesty... a on ich nehodil do Dunaja?
tak literarnu cinnost ma vlada za sebou, pockame na vysledky miliona napadov :-D
ked sa skonci tato kriza - a raz sa skonci - rychlo sa uvidi, co bolo klamstvo a co realita
agitujem za zdravy rozum a o I. M. uz roky hovorim, ze rozvratil klamstvami a vymyslami cele Slovensko
nemam dovod menit nazor na to, co predvadza
si vedla
ja uz som to xkrat opakoval, nevolim hlavne strany a favoritov volieb, ale tzv. game changerov
mozno aj preto, aby som si mohol spokojne povedat, ze ja som tych hlavcnych vo vlade nevolil
koalicie? zvolili ste nam mentalne naruseneho cloveka do cela statu a cudujes sa, ze to niekto kritizuje?
myslimze by bolo lepsie, aby si isty I. M. vyberal ine vzory nez novy zeland
iba ak by sme boli ostrov
vcera na otazku, preco dostavaju sukromne laboratoria malo ludi na testovanie od statu, reagoval Chaotič, ze ci si maju tych pacientov vyrobit
nemusi - ma ich plne DSSky - od klientov az po ich opatrovatelov
ale pre naja7 je podstatne, ze niekoho riesi policia 8-o
ak su štátne platy a dochodky 100 %, preco by nemali byt aj davky?
cize hned, ako pojde do dochodku, zavriet ho do kobky :-)
ach jaj
presne tak, inteligentne testovanie
nech daju do jednej kopy ludi v zariadeni, ktori nemaju priznaky a vyzeraju byt zdravi a nech ich otestuju hromadne - tych ostatnych mozu jednotlivo
Odporúčame