vcera na otazku, preco dostavaju sukromne laboratoria malo ludi na testovanie od statu, reagoval Chaotič, ze ci si maju tych pacientov vyrobit
nemusi - ma ich plne DSSky - od klientov az po ich opatrovatelov
ale pre naja7 je podstatne, ze niekoho riesi policia 8-o


