no, ale z tlacovecky nam vyplyva, ze toto bude tak o tri tyzdne, o mesiac, ale akosi nam zaniklo, ze Šaškovič nie je schopny zohnat nove testy zo zahranicia, takze ma na dve -tri tyzdne tie od Pellegriniho
no, ale z tlacovecky nam vyplyva, ze toto bude tak o tri tyzdne, o mesiac, ale akosi nam zaniklo, ze Šaškovič nie je schopny zohnat nove testy zo zahranicia, takze ma na dve -tri tyzdne tie od Pellegriniho
cisla známe sú, len hlavný paňáco, ktory ich prezentuje, zrejme este spi
No a na konci TB by malo byt uvedene bud, ze je to reklamna relacia alebo aspon:
Tuto relaciu priniesla na vase obrazovky spolocnost Eset...
ja som robil muuuu, nie meeee
to si ma s niekym pleties
... a mohli by ste nam povedat, kolko bolo vcera testovanych a pozitivnych na koronavirus?
Mistrik, permanentny clen krizoveho stabu: Tieto informacie poskytuje len pan premier (ktory medzitym zmizol)
dakujeeeme volicom OLaNO, ze nam zvolili taku mudru a jedinu osobnost, ktora je schopna povedat dve cisla
uvidime vedla Igora aj tkaca z JandT alebo Hascaka z Penty, ktori tiez doviezli pre SVK material?
ci to su ine peniaze ako esetacke?
mala anketa - co myslite, kolkokrat este zaznie slovo eset v tejto reklamnej relacii?
takze ako prve si Matovic kopol - ze tu za mnou su vedci, ktorych byvala vlada neuznala za hodnych aby dostali eurofondy a bla bla bla (stoja tam aj vedci z biomedecinskeho centra SAV, ja tak rozmyslam, kto to centrum postavil a vybavil)
potom nam oznamil, ze nie je schopny zarucit testy zo zahranicia (esteze mu Pellegrini a ten zly Kicura nejake zohnali) a tak preto sa obratil na slovenskych vedcov
a pan Mistrik nam spieval chvalospevy na Eset, ktory to zafinancuje (a nejako si nepamatam, ze by sa na TB s Matovicom spievali chvalospevy napriklad na JandT, ktora darovala zdravotnicky material Slovenskej republike) - mimochodom pan Mistrik je garantom nadacie Eset, aby si niekto nemyslel, ze pan Mistrik spadol z Mesiaca a tam na zemi natrafil na eset (ktory sice nefinancuje nikomu nic politicke, ale samozrejme majitelia esetu naliali hojne vela penazi do kandidatury pana Mistrika)
a tak...
ale aj doma vo vzdialenosti aspon dva metre od seba
dalsi siritel matovicovych nezmyslov
kde tu hrozi 1000 ludi bez plucnej ventilacie? prva sprava IZP bola podrobena kritika za nezmyselne stanoveny parameter sirenia nakazy a druhu spravu, ktora zazracne ubrala 1500 ventilatorov, bola taktiez napadnuta, ze pouzili nespravny model a chybny algoritmus (vid. DSL)
krajiny, kde mali ovela menej prisne opatrenia a ovela viac obyvatelov, nedosahuju taketo cisla, tak kde by sme tych ohrozenych mrtvych brali?
to je len seno, ktore Matovic predhodi svojim ovciam a ti ho zuju a zuju
najskor by pan heeeger mohol vysvetlit, co chcel v tej spajzi najst - kompoty?
lebo je to attention w... a za tym bolo slovo, ktore vyhodnotil system ako vulgarne a predosly prispevok zamazal, ale ono je to terminus technicus - kto ho pozna, vie o com hovorim
vlaky zdarma v inej podobe (zlavy) kopiruje aj Babisova vlada
vlaky zdarma je socialne a ekologicke opatrenie, ktore za realtivne malo penazi (od 12 do 30 mil. eur) zasahuje velku skupinu ludi cca 1 milion
ceska republika mohla znizovat dlh vyraznejsie, lebo je to vykonnejsia ekonomika, v dotyku s nemeckom, mimochodom, na tu jej vykonnost prispieva aj 100-tisic makajucich slovakov
Alois Hlina:
Igor Matovič potrebuje niečo epické.
Približne čosi také, ako keď ten camerlengo vo filme Anjeli a démoni (podľa knihy D. Browna) zoskočil s padákom z vrtuľníka a zachránil tak Vatikán, Rím.
Ak neprinesie niečo epické, bude to P. Pellegrini, ktorý dosiahne silnejší zápis v mozgu nášho občana, že to bol on, kto v začiatkoch epidémie promptne skoro všetko pozatváral a pomohlo to tomu, že Slovensko doposiaľ vcelku dobre zvláda koronavírus.
On je zatiaľ tým bájnym hrdinom, a nie Matovič.
Igor Matovič ostáva servismenom v bitke, v ktorej do útoku zavelil Pellegríni. A to presvietenie Igor Matovič neznesie.
Nemôžete mu zobrať show.
volby v roku 2016 sa odohrali 5. marca a po ohlaseni koalicie 18. marca zorganizovali sulik s matovicom protivladnu demonstraciu, kde sulik vyhlasil, ze voci vlade rozputaju peklo. Premierom sa Fico stal 23. marca - takze vtedy nie ze dostala vlada 100 dni, ale dostala mínus 5 dní
lebo si davas falosne fotky :-) ja vyzeram presne ako na obrazku :-)
Odporúčame