fakt? a to z ktorych vyziev, tie ktore boli zrusene?
a preco nekona OLAF?
fakt? a to z ktorych vyziev, tie ktore boli zrusene?
a preco nekona OLAF?
Ficoi predlozil realne riesenie... Sulik ho odmietol..-. to fakt bola chyba
ake boli urokove sadzby pred rokmi a ake su teraz?
fajn, PPP projekty - vacsinou az cas ukaze vysledky nasich rozhodnuti
v casoch Radicovej vlady posudzovala nova koalicia, ci pusti jeden z dvoch zostavajucich PPP projektov, dostali ponuku od nemckej firmy Hochtief este na dalsie znizenie ceny stavebnych prac o 30 % - madarska koalicia bola za, Figel bol za a stroskotalo to na Richardovi Sulikovi, ktori kategoricky povedal nie, lebo nemozno podporit nic Ficove
podotykam, bol tam napriklad usek s tunelom Visnove
od rokov 2014/2015 by bolo Visnove funkcne a mohli sme sa venovat inym castiam cestnej siete
od rozhodnutia v roku 2010 uplynulo 10 rokov, Visnove nemame a pre koronu nebudeme mat ani vela penazi na dalsie dialnice...
este stvrt roka a percenta sulika a matovica by boli opacne
a este jedno podakovanie, neviem, ci som ho dnes uz dal, kazdemu volicovi OLaNO, dnes za podporu osob s mentalnym postihnutym
je vidiet, ze ked je snaha, mozu to dotiahnut az na premiera
my sme nanho hrdi, vacsieho srandistu nade neho neny :-)
+ jedno uznesenie vlady + jeden minister vnutra, ktory vydal pokyny
sami smeraci :-)
ano, taky chaos na cestach, na to by Pelle nemal
pele moze byt spokojny, nemal preplnene JISky
kolko ludia mame mrtvych a kolko ludi v kritickom stave?
ako taliani? alebo ako cesi?
cize - pelle 400 testov, 20 chytenych - kazdy dvadsiaty
matovic - 2000 testov, 100 chytenych - kazdy dvadsiaty
hotova kakastrofa
to je uz stihomam, s tym Pellegrinim :-D, za vsetko moze Pellegrini, len matovic je zachranca, lebo mu predtym pellegrini nezavrel slovakov prichadzajuich zo zahranicia (a ani nemal kam, ani dnesna vlada nema kam, preto musia cakat na repatriaciu)
problem celej argumentacie je v tom, ze po Slovensku uz beha xy ludi, ktorych do krajiny pustil matovic (a nie uz pellegrini) a este stale tu ma pendlerov, ktorych pusta do krajiny matovic (nie pellegrini)
a stale to klucove, co je, nie je len to, kolko je nakazenych, lebo tych bude ovela viac a pocty este musia narastat, ak su modely spravne, ale ze tu nie je mnozstvo kritickych pripadov na ventilatoroch
a stale dokola Pellegrini, ten moze za svetovu pandemiu :-D,
ten chlap je neuveritelny - a strasi a strasi a strasi
ma vacsi pocet testov, tak aj vacsiu pravdepodobnost, ze bude viac pozitivnych
je ochotny znicit ekonomicky tento stat
uz place, co to je preboha za premiera?
ved podla modelov este stale pojdeme hore, cize pocty nam zakonite musia este rast
ked uz mame premoreneho premiera... ale nie je to virusom... je to uplne ina diagnoza
Odporúčame