Skor ako Fantozzi (Paolo Villaggio) sa podoba na Heinricha Himmlera, šéfa SS. Iba ten fúzik mu chýba, inak su ako vajce vajcu....😀👍
Skor ako Fantozzi (Paolo Villaggio) sa podoba na Heinricha Himmlera, šéfa SS. Iba ten fúzik mu chýba, inak su ako vajce vajcu....😀👍
Kedze nereagoval na Taser, tak bol na 100% zhulený po obraz. Spravny obohacovac a jadrovy fyzik.
To bol Hans, nie Olaf. 😀
Ti nasi novinari sa postupne vsetci menia na bulvarnych pisalkov. Dokazom je aj ta "bombasticka" titulka, ktora na prvy pohlad zaujme citatela tym, ze ta šou od nedele konci.
Bandera nikdy nebojoval proti vlastnym ludom, ale vzdy iba proti bolsevikom a proti sovietskej vlade. Za slobodnu Ukrajinu. Práve pre svoj postoj o slobodné a nezávislé Ukrajine bol pocas vojny zatknuty Nemcami a sedel do konca vojny v koncentracnom tabore Sachsenhausen!! Jeho dvaja bratia zomreli v Osvietimi. Po vojne sa opat aktivne zapajal do boja proti bolsevickemu Rusku a za samostatnu Ukrajinu. Zil v Mnichove, kde ho Amici nechceli Rusom vydat. Nakoniec ho tam aj v 1959 Rusaci zabili pomocou svojho agenta KGB. Takze ano Bandera bol a dodnes je(!!!) uctievany a uznavany hrdina Ukrajiny. Co je na tom nepochopitelneho? To, ze sa v jeho mene po vojne oznacuju kadejake bandy, ktore sa snazili aj cez nase uzemie prebit do americkej zony a robili popri tom zverstva, nema nic spolocneho s nim samotnym a s myslienkou ktorou presadzoval. To je podobne, ako ked po vojne ceski a slovenski bolševici spajali meno vyznamneho Slovaka Adreja Hlinku s Hlinkovymi gardami a zverstvami, ktore robili.
Odkáž mu, že mi môže vylízať môj nick...dupu....
To je ten chybný (dá sa povedať skôr pochabý) názor, ktorý sa nám tu roky podsúva. ...Pravdou je, že Rusi mali vždy(!!!) problematický, povýšenecký arogantný a agresívny postoj a názor ku všetkým(!!) iným národom a národnostiam. Nie len k Ukrajincom. Tie drísty(!!) o akomsi veľkom slovanskom bratovi sú naozaj iba drísty, z ktorých sa najviac smiali samotní Rusi.
Nebojovali nahodou Slovaci po boku nacistickeho Nemecka proti Rusku? Nevyhlasilo Slovensko vojnovy stav USA a Britanii? Nevrazdili a nemucili slovenski vojaci spolu s Wehrmachtom ukrajinske a ruske obyvatelstvo? Takze Ukronacistov, hovoris? Nezabijali v Kremnicke a Nemeckej gardisti (Slovaci!!!!) vlastnych ludi, ktorych hadzali do pece vapenky?. Nearizovali Slovaci majetky zidovskych rodin, ktore pred tym poslali do plynovych komor Auschwitzu?.... A tak by sme mohli pokracovat, sudruzenko prorussky kolaborantik. Porovnavat minulost a prisudzovat nieco dnesnej generacii Ukrajincov je absurdne. Ale ty si budes vypisovat tie svoje prorusske hluposti a dristy asi bez prestania. Mozno ze to vypisujes priamo z kaviarnicky kdesi v Peterburgu, alebo Moskvy....
Rusko je krásne, Rusko je múdre, Rusko je vyspelé...aj práčky má v moskovských obchodoch... že je to tak, súdruhovia Blaha a Fico?
Cesi sa stale na nieco hrali a hraju. Pupok sveta.
Pred 80 rokmi Cervena armada za necely mesiac(!) v bitke u Kurska posunula hranice frontu o viacej ako 150 km, zlikvidovali vyse 300 tisic vojakov Wehrmachtu, takmer tisic tankov a lietadiel. Dnes sa Putin a jeho russka chamrad pysi, ze za tri roky(!) postupila o nikolko km a zaplatila za to vyradenim desiatok tisic mongoloidnych obcanov russkej federacia a tisickami ks techniky. Super, sudruhovia kremelski bolsevici. Rusko je krasne, Rusko je mudre, Rusko je vyspele...aj pracky ma v moskovskych obchodoch.
To prilozene video z Bratislavy na Kapucinskej ukazuje, ze policia tam reagovala uplne obratene a za pachatela oznacila obet, ktory sa branil. Vidno dvoch muzov, ako sa blizia ku postavajucej sa skupinke. Ti obklopili dvoch prechadzajucich muzov. A prave jedneho z nich zozadu nakopli. Otocil sa a pastou jednemu z nich vrazil, az skoncil na zemi. Ti dvaja potom pokracovali dalej. Nasledne policia nahanala tych dvoch, co sa branili a zatkla ich. Vo vysielackach to nasledne uplne prekrutili, ze ten (braniaci sa) muz udrel toho typka a ze vraj ho kopal na zemi....neskutocna tupost.
Rodicia zrelí na Darwinovu cenu
Netreba sa nad tým vôbec zamýšľať. Tu na Slovensku platí vyjadrenie, že.. "Štát chystá nasadenie siete radarov po celom Slovensku už takmer desať rokov a doteraz nedokázal tento plán naplniť."...Amen
Tak to mas pravdu, naozaj je(!!) to rozdiel. Bandera totiz nikdy nebojoval proti vlastnym ludom, ale vzdy iba proti bolsevikom a proti sovietskej vlade. Za slobodnu Ukrajinu. Bol pocas vojny zatknuty Nemcami a sedel do konca vojny v koncentracnom tabore Sachsenhausen. Jeho dvaja bratia zomreli v Osvietimi. Po vojne sa opat aktivne zapajal do boja proti bolsevickemu Rusku a za samostatnu Ukrajinu. Zil v Mnichove, kde ho Amici nechceli Rusom vydat. Nakoniec ho tam aj v 1959 Rusaci zabili pomocou svojho agenta KGB. Takze ano Bandera bol a dodnes je(!!!) uctievany a uznavany hrdina Ukrajiny. Co je na tom nepochopitelneho? To, ze sa v jeho mene po vojne oznacuju kadejake bandy, ktore sa snazili aj cez nase uzemie prebit do americkej zony a robili popri tom zverstva, nema nic spolocneho s nim samotnym a s myslienkou ktorou presadzoval. To je podobne, ako ked po vojne ceski a slovenski komančovia spajali meno vyznamneho Slovaka Adreja Hlinku s Hlinkovymi gardami a zverstvami, ktore robili.
Hmm ...a tak by sme mohli pokracovat do nekonecna. Ten spravil toto, tamten hento... Uz stacilo. Francuzi kolaborovali, Taliani, Nemci, Japonci ani nehovorim. Nori Fini, Rusi, Cesi, Slovaci, Madari, Chorvati, Rumuni, Turci, Spanieli... A tak mozeme vypisovat kto co kedy komu spravil. Je nacase prestat.
Cela PS stoji a pada iba na aktivistoch, clenoch obcianskych hnuti, clenoch akychsi podozrivych mimovladok a za oteckove peniaze vystudovanych absolventoch prestiznych univerzit v totalne neuzitocnych a nic nehovoriacich odboroch. Tito sudruhovia a sudruzky sa postupne prepracovavali z obvodnych, ci okresnych struktur vyssie a vyssie az skoncili v parlamente. Absolutne nulove skusenosti z praktickeho zivota a uplne odtrhnuti od reality. Strasna predstava, ze je to na dlhe roky prakticky jedina opozicia proti Fico, Blaho, Hlaso Semaforovicovej a Uhrikovej skupine.
Sulik, nie Grohling. Ten (Grohling) to "dostal" az po Korcokovom odmietnuti.
Pan Korcok, ano prinesiete zmenu. A ta sa prejavi prakticky okamzitym(!) a prudkym poklesom preferencii hnutia PS, ktore spravilo vasim vstupom do ich radov velku chybu. Ste totiz "prelietavy vtacik", ktory rozmysla iba smerom vlastneho prospechu a to Slovač velmi neoblubuje. P.S.....iba na okraj....volil som SaS a na prezidentskych volbach dokonca aj vas, ako "mensie zlo" oproti mierotvorcovi a zlacnovacovi cien Pellemu. 😉
Odporúčame